Přeskočit na obsah

NEJLEPŠÍ PBN HOSTING

PBN Hosting

Výběr nejlepšího hostingu PBN od začátku bude nesmírně důležitý,a proto jsme sestavili to nejlepší v testování hostingových služeb PBN. Níže uvidíte, které z nich bychom všem doporučili použít při budování stránek PBN.

PBN Hosting

Easy Blog Networks – To je největší hráč na trhu PBN-hostingové služby, a je zdaleka nejpoužívanější služby, pokud jde o PBN konstrukci. Jsou nejjednodušší k použití, Nejlevnější za PBN, a zdaleka nejbezpečnější. Používali jsme je pro libovolný počet let, s jen několik PBN stránek vypnout několik tisíc postavených na tomto hostingu.

 • Nejlevnější-od $ 1.70 za blog
 • 1 klikněte na instalaci WordPress
 • Unikátní IP adresy
 • Předinstalovaný s motivem a pluginy
 • Volný odpočinek starých stránek
 • Nízká míra deindexace
 • Zabezpečené weby, které nejsou napadeny
 • Nejpoužívanější PBN hosting na světě!

PBN.Hosting – To je také jedna z největších služeb, pokud jde o webhosting PBN. Použili jsme jejich hosting na několika příležitostech pro zákazníky, a myslíme si, že to fungovalo dobře. Dobré ceny a snadné použití hostingu jim dávají druhé místo v našem nejlepším testu hostujících hráčů PBN. Pouze EasyBlogNetwork je porazí, myslíme si, že jsou ve většině věcí o něco ostřejší.

 • Levné-od $ 1.79 za blog
 • 1 klikněte na instalaci WordPress
 • Různé IP adresy
 • Předinstalovaný s motivy a pluginy
 • Volný wayback Machine rekreace
 • Žádné stopy z hostování
 • Žádné prostoje
 • Zkušební verze zdarma za 7 dní!

Co je to Hosting PBN?

PBN Hosting je webový hostitel, který je speciálně vyvinut pro ty, kteří chtějí vybudovat síť PBN, ale lze říci, že je v mnoha ohledech podobný běžnému webhostingu. Velký rozdíl je v tom, že dostanete mnohem levnější cenu za blog, než kdybyste si koupili běžného webového hostitele. Může jim nabídnout, protože není zamýšleno, že byste na těchto stránkách měli stavět velké weby, což znamená, že vám také nemusí poskytovat žádné obrovské zdroje v serverovém výkonu ani na pevném disku.

Unikátní IP adresy na PBH hostingu

Snad největší důvod, proč se dostanete PBN hosting namísto házení všechny stránky na pravidelné webhostingu, je, že budete mít jedinečné IP adresy pro každý web. To je něco, co musí mít, a obvykle nemají dostat na jiných webových hostitelů. Tam možná 1000 různých webů sdílí stejnou IP adresu a především všechny vaše stránky PBN budou sdílet stejnou IP adresu. Samozřejmě to nechcete, protože to velmi zvyšuje riziko objevení.

A dá se říci, že je to první základní kámen a možná nejdůležitější při budování sítí PBN, nechat co nejméně Stop. Spuštění různých IP adres na všech vašich webech PBN je proto také nutností. Obyčejní weboví hostitelé vám mohou někdy nabídnout získání jedinečných IP adres, ale obvykle si účtují asi 100 SEK navíc za IP adresu-a jen zřídka si můžete koupit obzvláště mnoho. Pokud se chystáte koupit mnoho domén a vybudovat velkou PBN, pak budete muset koupit specializovaný PBN hosting.

Co stojí hostování PBN

Cena hostingu PBN se velmi liší a zcela závisí na velikosti vaší sítě, kterou chcete vybudovat. Ale jednoduše řečeno, můžete říci, že je levnější na web, čím větší je vaše PBN, což je velká výhoda, pokud se chystáte budovat velké sítě. Ale berete takovou službu Easy Blog Networks takže jejich nejmenší balíček má prostor pro 10 PBN míst, a stojí vás $ 35 . Bude tedy cena za web 3,5 USD za každou stránku PBN. Pokud si pak koupíte místo pro stránky 300 PBN, zaplatíte pouze 1.73 USD za web, takže jste až na polovinu ceny za web.

Samozřejmě, že to stojí hodně, pokud se chystáte vybudovat velkou síť PBN několika stovek webů, ale je to relativně neuvěřitelně levné ve srovnání s nákupem odkazů nebo jejich pronájmem. Pokud projdete agenturou SEO, budou za stejné odkazy účtovat asi 10krát tolik, jako byste na nich seděli sami. Takže v dlouhodobém horizontu ušetříte obrovské množství peněz na budování vlastního PBN. A pokud jste trochu mazaný, můžete odkazovat na mnoho svých vlastních stránek, ale také přijímat a prodávat odkazy prostřednictvím stránek, jako jsou Fiverr. Existuje spousta zákazníků, kteří platí dobře za správné odkazy.

Zanechává webový hostitel PBN stopy?

Zanechání stop je další velkou výhodou získání skutečného hostingu PBN, protože to je přesně to, co specializované hostingové společnosti PBN zajistí, aby se skryly. S pravidelným webhostingem, Google může vidět spoustu vodítek o tom, kdo web vlastní, což je zjevně ve vaší nevýhodě. S hostingem PBN, poskytnou minimální informace o vás, kdo vlastní stránky PBN, a kdo je vlastníkem samotného hostingu. Nikdy bychom se nepokusili vybudovat síť PBN prostřednictvím běžných webových hostitelů, protože o vás zanechávají příliš mnoho informací, a bude to velmi drahé, i když máte mnoho webů.

Vyzkoušejte nejprve hosting pbn zdarma

Něco, co je velmi dobré, je, že můžete zdarma vyzkoušet hosting PBN po dobu 7 dnů, který vám žádný jiný webhosting nemůže nabídnout. Je to samozřejmě proto, že si dobře uvědomují, že kdokoli si koupí hosting PBN a vloží do práce, bude dlouhodobým zákazníkem. A tyto stránky jsou ve srovnání s nimi velmi malé, takže z jejich serverů nevyžaduje mnoho energie dat. Ale samozřejmě si myslíme, že byste měli využít 7 dny, které dostanete zdarma, a trochu vyzkoušet jejich hosting. Po uplynutí 7 volných dnů si pak můžete vybrat, který plán (velikost) PBN chcete koupit.

Snadná instalace na každé straně

Také to s tím, že PBN hosting má velmi jednoduchou instalaci WordPress je nakonec velkým faktorem, protože si všimnete, že čas jsou peníze. Sedět na pravidelném webhostingu a vyplňovat spoustu různých informací na každém webu PBN, bude trvat jakoukoli dobu. Kromě toho budete muset vytvořit spoustu různých e-mailových adres a spoustu různých hesel pro přihlášení. Prostřednictvím skutečného hostingu PBN je vše nainstalováno automaticky a nebudete si muset pamatovat všechna řešení pro každou stránku PBN. Vždy budete přistupovat ke všem stránkám prostřednictvím svého přihlášení k hostingu PBN.

Podařilo se nám nainstalovat a spustit 200 stránek za jeden den prostřednictvím Easy Blog Networks, což na pravidelném webhostingu by vám pravděpodobně trvalo asi týden. To vše se stane, jakmile vstoupíte do domény na hostingu a automaticky zadávají různá jména na každém webu, takže dále skrývá stopy, že je to jedna a tatáž osoba, která stojí za všemi weby.

Kolik stránek mohu mít jeden PBN hosting?

Počet webů na hostingu PBN je neomezený, dalo by se říci, ale možná budete muset nejprve kontaktovat hostingovou službu, pokud si chcete koupit o něco větší balíček. Ale my sami jsme vybudovali několik sítí PBN s až 1000 weby na jednom hostingu PBN. Takže opravdu neexistují žádná omezení, jak velkou síť můžete vytvořit. Ale tip, který bychom vám dali, je, že můžete vždy otevřít 2 Různé menší sítě místo obrovské. A pak si myslíme, že jasná volba je Easy Blog Networks a PBN.hosting což jsou dva největší hráči na trhu.

Je moje síť PBN bezpečná na takovém hostingu?

Řekli bychom, že tyto hostingové služby PBN jsou možná nejbezpečnější, protože v žádném případě nespolupracují se společností Google. Mnoho dalších velkých webhostingových služeb má velmi silnou spolupráci se společností Google, což může být samozřejmě velmi problematické pro vás, kteří budují sítě PBN. Je prostě nemožné, že v určitém okamžiku v budoucnu bude tlak společnosti Google na webhosting a můžete ztratit obrovské množství peněz a času. Pokud se podíváme na čistě bezpečnostní aspekt, alespoň bychom se vůbec nebáli. Naše sítě PBN máme na těchto službách již mnoho let a v žádném případě jsme s nimi nikdy neměli žádné problémy.

Jak mohu zaplatit za hosting?

U většiny hostingových služeb můžete platit mnoha různými způsoby, ale existují možnosti, jako například PayPal, Credit cards and a few more on, among other things Easy Blog Networks. Připojili jsme naše karty tak, aby platby byly automaticky odečteny po celou dobu, takže neriskujete, že vaše stránky budou vypnuty, a tím také ztratíte spoustu hodnocení. Takže je to dobrý tip pro každého, že byste jim měli vždy umožnit automatické stažení z vaší karty nebo z vašeho účtu PayPal.

Mám si tam koupit hostingové domény?

Ve vašem hostingovém účtu PBN ukládáte pouze své weby, a proto nekupujte své domény. Domény si kupujete sami u jiných webových hostitelů a obvykle nestojí nic za to, že s nimi pouze ukládáte domény. Jakmile zakoupíte domény, které budete používat ve své síti PBN, změníte adresu DNS každé jednotlivé domény. Po dokončení bude váš web v provozu během několika hodin.

Jaký je nejlepší hosting PBN?

Stavíme PBN stránky již mnoho let a testujeme mnoho různých hostingových služeb. Mimo jiné jsme se snažili stavět na zcela běžných hostingových službách a fungovalo to, ale je to velmi drahé a především velmi nepružné. My dostanete nejlepší PBN hosting, takže bychom investovali do Easy Blog Networs nebo PBN.hosting. Tyto dvě hostingové služby jsou ty, které používá každý, kdo staví sítě PBN, a oni jsou ti, kteří znají své věci. Oba ušetříte spoustu peněz výběrem jednoho z nich a ušetříte si neuvěřitelné množství času díky tomu, že se s nimi snadno pracuje na mnoha webech.

Měli byste nejprve porovnat hosting PBN?

Myslíme si, že to může být dobré porovnat PBN hosting před odchodem all in, a pak si můžete vzít a investovat do toho, který se vám nejvíce líbí. Určitě jsme to pro vás již porovnali, ale samozřejmě byste to měli také vyzkoušet sami. Pak víte, jaké jsou výhody a nevýhody mezi různými hostingovými službami PBN.

EnglishGreekGermanTurkeyPortugalSpainSwedishFrenchItalyDutchPolandCzechDanishFinlandNorwayBelgiumCroatiaAustria