Přeskočit na obsah

KOUPIT PBN ODKAZY

Pokud si chcete koupit PBN odkazy místo budování své vlastní sítě PBN, máme dobré tipy, kde si můžete koupit nejlepší odkazy, za nejlepší cenu.

PBN Link

Měli byste si opravdu koupit SEO odkazy?

Nákup SEO odkazů má velmi negativní pověst a souhlasíme s tím, že není zcela bez rizika. Můžeme si však také myslet, že dnes existuje velmi nadměrný strach z nákupu odkazů. Dnes, můžete skutečně koupit dobré odkazy online, aniž by příliš mnoho, nebo jakákoli rizika vůbec.

Naším doporučením je samozřejmě, že si přečtete recenze od předchozích kupujících odkazů, a tak zjistíte, zda je dobré odkazy Koupit.

KOUPIT PBN ODKAZY NA FIVERR?

Naši zákazníci se nás často ptají, kde koupit odkazy, a vždy doporučujeme koupit od Fiverr. Co je neuvěřitelně dobré při nákupu od společnosti Fiverr, je to, že existuje tolik prodejců odkazů. Máte také spoustu kupujících, kteří dali recenze na prodejce, a jejich odkazy. To vám umožní koupit odkazy, aniž by velká rizika tím, že mizerný odkazy na vaše webové stránky. Před zakoupením odkazů PNB si však přečtěte recenze.

  • Levné-mnoho prodejců, kteří chtějí prodávat odkazy, což snižuje cenu!
  • Safe-Fiverr vykopne ty, kteří nejezdí s čistou moukou v sáčku.

Co jsou PBN odkazy?

PBN odkazy jsou stejně, jak se zdá, všechny odkazy pocházející z PBN sites. Ve skutečnosti to není cizí a tento typ odkazu tvoří velmi velkou část všech SEO odkazů, které kupujete a prodáváte. Koneckonců, tam jsou ti, kteří nemají sílu začít svůj vlastní PBN Hosting, a raději jen koupit jeden nebo více odkazů na jejich webové stránky. Pak to může být snadný způsob, jak koupit PBN odkazy od někoho, kdo prodává odkazy. Existuje poměrně málo lidí, kteří to dnes dělají, a dalo by se říci, že se jedná o trh kupujících. Většina lidí, kteří prodávají své PBN odkazy, chtějí jen vydělat peníze, aby mohli mít vlastní síť PBN zdarma, ale existují i ti, kteří to mají jako celý svůj obchodní plán.

Slyšel jsem, že je zakázáno kupovat odkazy?

Ne, to není pravda, koupit odkazy je naprosto legální. Neexistuje žádný zákon nikde, který říká, že byste neměli kupovat PBN odkazy na vaše webové stránky. Porušujete však zásady společnosti Google, jak optimalizovat vyhledávač. Nelíbí se jim, že si kupujete odkazy na hodnocení. Takže nejhorší věc, která se vám může stát, pokud vás Google zjistil, že jste si koupili odkazy, je to, že vypnou index vaší stránky. Ale téměř ve všech případech prostě neberou a nepočítají s odkazy, o kterých mají podezření, že byly zakoupeny, a vy jste zbytečně peníze na něco, co vám prostě neprospívá.

Ale pokud jste jen chytří, když si koupíte své odkazy a nekupujete příliš mnoho najednou, nehrozí žádné nebezpečí. Měli byste si občas koupit odkazy a čím více máte, tím více si můžete koupit i později. Takže je to jen otázka použití zdravého rozumu a dostanete se na 99%. Jednoduše se ujistěte, že neděláte věci, které vás zaujmou, protože pak je riziko mnohem větší, že tam jdete, než kdybyste to všechno vypadalo přirozeně.

Proč kupovat odkazy?

Existuje mnoho důvodů, proč si kupujete odkazy,ale hlavní je samozřejmě to, že chcete získat webové stránky. Zakoupením odkazů PBN zvýšíte sílu svého “peněžního webu”a bude stoupat ve výsledcích vyhledávání Google. To vám umožní vydělat více peněz nebo ušetřit peníze tím, že nebudete inzerovat Google Adwords.

Takže buď si koupíte odkazy, které posíláte přímo na své webové stránky, nebo si koupíte odkazy, které místo toho posíláte na svých stránkách PBN. V tomto smyslu je možné říci, že mezi zakoupenými odkazy a vaším webem získáte trochu vyrovnávací paměti.

Pokud by Google zjistil, že jste si koupili spoustu odkazů, pravděpodobně penalizují pouze váš web PBN a ne váš skutečný web. To znamená, že tím odstraníte velké riziko tím, že si koupíte SEO odkazy, a můžete vytvořit silný odkazový profil směrem k vašemu webu relativně bez rizika. Ale třetí možnost, proč si koupíte odkazy, je také ta, která se nám nelíbí, ale někteří ano. A to je zničit hodnocení ostatních na Googlu nákupem nevyžádaných odkazů na své konkurenty. Tomu se říká Black Hat SEO a stále se vyskytuje dnes, i když to dnes není tak běžné jako před několika lety.

Google si nakonec uvědomil, že pro ostatní je příliš snadné zničit své konkurenty tím, že si na ně koupí mizerné odkazy a Google je penalizuje. Takže dnes nedávají téměř tolik sankcí těm, kteří mají špatné a koupili odkazy na své stránky, a to z jednoduchého důvodu, že Google neví, zda jste je koupili vy nebo váš konkurent.

Co stojí za nákup SEO odkazů?

Bohužel zde nejsou žádné přímé odpovědi na to, kolik stojí nákup SEO odkazů, protože existuje tolik různých faktorů, na kterých záleží. Ale můžete si koupit cokoli od několika stovek odkazů za 5 USD na Fiverru, na 1 Odkaz za mnoho tisíc dolarů. Je to všechno o tom, jaký druh odkazu si koupíte a kdo ho prodává. Pokud projdete agenturou SEO, můžete se alespoň spolehnout na to, že si připlatí 5krát více, než ve skutečnosti stojí. Je však běžné, že si účtují až 10 až 30násobek ceny toho, co tento odkaz skutečně stojí.

Takže jediná věc, kterou si můžete být jisti, pokud si chcete koupit PBN odkazy, je to, že je získáte mnohem levněji, pokud si je koupíte přímo od samotného majitele PBN. Pak se vyhnete prostředníkům, kteří vás jen chtějí vysát z peněz, a za peníze získáte výrazně více propojovací síly s vaším webem. Ale nezapomeňte si přečíst něco o každém prodejci, který prodává odkazy, protože tam dostanete dobrý hučení od ostatních, kteří dříve koupili od stejné osoby, pokud je to dobré nebo špatné odkazy. Jakmile to uděláte, jen troubte a jeďte.

Kde najdu Nejlevnější PBN odkazy?

Místo, kde většina lidí koupit levné PBN odkazy od je Fiverr, a to je pravděpodobně také ti, kteří mají zdaleka nejlevnější PBN odkazy na prodej. Jedná se o web pro nezávislé pracovníky, kteří chtějí vydělat peníze, a je jich také velmi mnoho. Bojují s podobně smýšlejícími lidmi z celého světa, aby vám prodali své odkazy, takže to znamená, že ceny stále více klesaly.

Nákup odkazů na internetový obchod?

Není vůbec problém koupit odkazy na internetový obchod,ale spíše možná to nejlepší, na co si můžete koupit odkazy. S internetovým obchodem máte vždy tu výhodu, že máte mnoho různých stránek a produktů, na které můžete posílat odkazy, což dává velmi pěkné šíření síly odkazů. Jen nezapomeňte udělat hodně takzvané interní propojení mezi různými částmi webové stránky. Tímto způsobem se rozšíříte kolem své síly odkazu do mnoha různých oblastí a začnete se řadit na velmi malé a dobré.

Měli byste si koupit PBN odkazy ze stejné země?

Není nutné kupovat odkazy ze stejné země, ale vypadá to přirozeněji a obvykle dává o něco lepší výsledky. Ale řekli bychom, že hlavním důvodem, proč byste si měli koupit PBN odkazy ze stejné země jako vaše vlastní, je to, že někomu ztěžuje podezření, že jste si své odkazy zakoupili. Prostě se zdá být více originální, a méně koupil tak říkajíc.

SEO odkazy z podobných stránek, jako je vaše vlastní?

Ano, Je to výhoda, pokud odkazy směřující na váš web pocházejí z podobných webů, a měli byste vždy na prvním místě, pokud si můžete koupit SEO odkazy ze stránek s ekvivalentním obsahem. Také v tomto ohledu, to prostě vypadá autentičtější s tímto typem odkazů, a znamená, že budete mít podstatně menší riziko, že zjistí, že jste si koupili PBN odkazy na vaše webové stránky.

EnglishGreekGermanTurkeyPortugalSpainSwedishFrenchItalyDutchPolandCzechDanishFinlandNorwayBelgiumCroatiaAustria